Google kalendár
Outlook kalendár a iné
QR Code
TIP: Na zariadení s Androidom naskenujte QR kód appkou QR Droid.
Kultúrne podujatia na Slovensku
detail-image

Pančlajn @KC Dunaj~

Začiatok:PONDELOK 12 Mar 2018 o 20:00
Miesto:KC Dunaj (kompletný program)
Viac info:Web podujatia
Zdielať:
Vychutnajte si rozpuk humoru do plnej krásy! S príchodom jari zakvitnú na našom pódiu všakovaké odrody stand-upového umenia. Do bukréty zábavy sme tentokrát nazbierali Mateja Sajfu Cifru, Gaba Žifčáka, Michaela Szatmaryho, Jakuba Lužinu, Jakuba Ptačina, Vlada Mikuláša a Sama Trnku. Hudobným hosťom bude Chris Ellys.

Matej Sajfa Cifra
Je médiami šľachtená kvetinka, ktorá zapustila korene aj v prítmí barov, kde sa prevádzkuje stand-up. Asimilovala sa nad očakávania, a to nás teší.

Gabo Žifčák
Spod Tatier dovezená drevina, ktorá sa stala základnou výbavou slovenskej stand-upovej flóry, že jej fóry znejú odvšadiaľ. Tentokrát ju budeme hostiť my.

Michael Szatmary
Pôvodná bratislavská odroda, ktorá si od buriny požičala neoblomnosť a schopnosť prežiť všade, rozopla svoj nabrúsený stand-upový jazýček po scéne a teraz zablúdi aj k nám.

Jakub Lužina
Divákov žravá rastlina, ktorá vás možno aj pokúše, keď sa na jej vtipoch nebudete smiať. Ale nie, nebojte sa, to len žartujeme, pokojne si sadnite aj do prvého radu.

Jakub Ptačin
Húževnatá plodina vypestovaná na sviežom oravskom vzduchu, ktorá si dokáže prebiť cestu všade tam, kam má chuť ísť. Stand-up nie je výnimkou a my sa nevieme dočkať!

Vlado Mikuláš
Zádumčivá kvetina, ktorá sa mienila presadiť na poli filozofie, ale nakoniec zakorenila na pódiách, kde mudruje v termínoch humoristických. Na Pančlajne ho čaká premiéra!

Samo Trnka
Pančlajnovská trvalka, ktorej humor sa šíri každým vydaním. Najviac živín sa jej dostáva zo smiechu publika, preto si poriadne pripravte bránice!

Chris Ellys
Indie-folkový hudobník zaujal najprv v Demovnici_FM a zakrátko sa vyprofiloval ako plodný autor a jeden z najčastejšie v zahraničí vystupujúcich pesničkárov.Na konte má baladické debutové EP Lonely Tree, ale vraj pracuje na novej nahrávke.

12. 3. (pondelok)
14. 3. (streda)
Štart: 20:00 hod.
14. 3. (streda)
Štart: 17:00 hod.
Lístky: bit.ly/PančlajnMarec

Partneri: Dobré noviny, Radio_FM, kamdomesta, CITYLIFE.SK, okocasopis, in.ba, Interez, Kultúra v Bratislave, BratislavaDen.sk - Bratislavský internetový denník