Google kalendár
Outlook kalendár a iné
QR Code
TIP: Na zariadení s Androidom naskenujte QR kód appkou QR Droid.
Kultúrne podujatia na Slovensku
detail-image

Hra DUET - zábava i posilnenie vzťahu

Začiatok:UTOROK 13 Feb 2018 o 08:30
Miesto:Biely kocúr (kompletný program)
Viac info:Web podujatia
Zdielať:
Vedeli ste, že v týždni od 12.2. - 18.2. sa uskutoční už 8 x na Slovensku Národný týždeň manželstva? Pri tejto príležitosti pripravili manželskí poradcovia z Centrum pre trening a rozvoj, parádnu hru DUET a ukryli do nej všetko, čo potrebujú partneri o sebe vedieť – sny, plány, osvedčené životné stratégie, či dôležité momenty spoločného života i veselé historky a obľúbené činnosti.

Hra DUET je určená pre partnerov, ktorí sa chcú spoločne zabaviť pri zaujímavých partnerských hádankách, či plnení akčných úloh a dozvedieť sa, ako dobre poznajú svojho partnera. Touto hrou sa zlepšíte vo vzájomnom poznaní a prehĺbite váš vzťah.

DUET obsahuje 60 hracích kariet - 48 hádaniek zo spoločného života a 12 akčných úloh. Viac info tu: https://www.ctar.sk/hraduet/

Máme pre vás pripravený aj malý darček!

Urobte si spoločnú fotku ako hráte DUET, pošlite ju na info@ctar.sk a my vám zašleme e-mailom ďalších 15 hádaniek o vzájomnej sexualite a intimite v partnerskom vzťahu. Takto si rozšírite svoj DUET a spoznáte sa z ďalšej oblasti!

Viete, čo je zaujímavé?

Čím viac sa budete s partnerom túto hru hrať a dosahovať v nej dobré skóre, tým viac sa prehĺbi vaše vzájomné poznanie a upevnia základy vášho vzťahu.

Počas tohto týždňa si budete môcť u nás EXKLUZÍVNE kúpiť túto hru za zvýhodnenú cenu a pritom si dať kávičku a dobre sa zabaviť.

Vezmite svoju polovičkou von a užite si čas pre seba. :)

Tešíme sa na vás!